Tipy pro Vás

Proč karate?

Karate je ideální sport pro děti a mládež, protože ČTI DÁLE

Doporučení pro výběr klubu

Na základě naší dlouholeté praxe a zkušeností s výukou v bojových uměních jsme pro Vás připravili pár rad. Doporučení najdete zde.

Karate pro děti od 4 let???

Vhodné období pro rozvoj koordinace a soustavnou tréninkovou činnost ČTI DÁLE

Zkušební řád

Shotokan karate

Karate pro děti

Určeno pro děti NÁBOR  od 5-ti let. Bezvadné ceny – přijď a uvidíš. Ceny jaké svět neviděl! a v ceně kurzovného máš výuku vedenou špičkovými instruktory, pojištění proti úrazu při cvičení, nováčci podle vybraného kurzu CD.

Tréninky

karate děti od 5-ti let              Úterý a Čtvrtek  16:00 – 17:00 hod

projekt Mazaně proti šikaně    Úterý nebo Středa 17 - 18 h

karate od 5-ti let                     Pondělí  16,00 - 17,00

Tento kurz je zaměřen na výchovu mládeže od 5ti do 10 ti let. Cílem je naučit děti základní dovednosti stylu Shotokan jsou kata a kumite. Výcvik provádí zkušení instruktoři, kteří se vzdělávají u okinawských mistrů.

Info o kurzovném                

Děti studují japonské bojové umění - kryty, kopy, údery. Cílem je naučit děti základní sebeobranu, orientaci v různých situacích, základy karate - kata a kumite. Výcvik provádí zkušení instruktoři, kteří se vzdělávají u okinawských mistrů.

Prostřednictvím našich kurzů a programů se snažíme nabídnout rodičům a jejich dětem radostný trénink, který je připraví na další složité situace. Protože naši nejmenší se s našim světem teprve seznamují, potřebují ke svému objevování a vývoji spoustu informací, podnětů a stimulů. Ne všechny podněty, které k dětem přicházejí jsou však adekvátní jejich potřebám. Proto naše kurzy vedou odborně vyškolení instruktoři a tím zajišťujeme kvalitní péči o naše nejmilejší. Přidejte se k nám a pojďme společně objevovat kouzelný dětský svět.