Tipy pro Vás

Proč karate?

Karate je ideální sport pro děti a mládež, protože ČTI DÁLE

Doporučení pro výběr klubu

Na základě naší dlouholeté praxe a zkušeností s výukou v bojových uměních jsme pro Vás připravili pár rad. Doporučení najdete zde.

Karate pro děti od 4 let???

Vhodné období pro rozvoj koordinace a soustavnou tréninkovou činnost ČTI DÁLE

Zkušební řád

Shotokan karate

Kickbox pro děti, mládež, dospělé

NÁBOR Určeno pro děti, mládež, dospělé. Bezvadné ceny – přijď a uvidíš. Ceny jaké svět neviděl! a v ceně kurzovného máš výuku vedenou špičkovými instruktory, pojištění proti úrazu při cvičení, nováčci DVD.

Tréninky 

mládež, dospělí                       Úterý a Čtvrtek 19:00 - 20:00

Cílem je naučit se základní údery, bloky a kopy na místě, v pohybu a při cvičení s partnerem, při respektování etiky bojových umění, t.j. disciplíny a vzájemné úcty.

Kurz je určen pro dospělé a juniorské zájemce i bez zkušeností s bojovými sporty. Hodiny Atara karate klubu Ostrava jsou postaveny na specifickém didaktickém a metodickém přístupu instruktorů. Atara karate klub je kvalitní, metodicky provázaný tým instruktorů, kteří znají svůj cíl a cestu, jak ho dosáhnout.

Založení oddílu probělo v roce 1982 Janem Vasilenkem, který se od počátku věnoval výchově závodníků a výuce karate. Oddíl pokračuje pod vedením dalších špičkových trenérů v dobrých výkonech z minulých let. Nabízíme karate kurzy pro mládež a dospělé, a to i úplní začátečníci.