Tipy pro Vás

Proč karate?

Karate je ideální sport pro děti a mládež, protože ČTI DÁLE

Doporučení pro výběr klubu

Na základě naší dlouholeté praxe a zkušeností s výukou v bojových uměních jsme pro Vás připravili pár rad. Doporučení najdete zde.

Karate pro děti od 4 let???

Vhodné období pro rozvoj koordinace a soustavnou tréninkovou činnost ČTI DÁLE

Zkušební řád

Shotokan karate

Kurzy pro vás

dojo OSTRAVA–Hrabůvka, Tlapákova 17A

PŘIHLAS SE! Bezvadné ceny – přijď a uvidíš. Ceny jaké svět neviděl! a v ceně kurzovného máš výuku vedenou špičkovými instruktory, pojištění proti úrazu při cvičení, nováčci podle vybraného kurzu CD nebo 2 knihy Sebeobrana Wa-te jitsu + CD.

Před prvním vstupem do tělocvičny:
Záloha a kurzovné jsou nevratné z jakéhokoliv důvodu. V ceně kurzovného je známka s pojištěním. Členský průkaz 150 Kč se platí samostatně. Průkaz a známka jsou z důvodu bezpečnosti, kdy zájemce má u nás pojištění proti případnému úrazu (např. zvrtnutý kotník). Za každý další měsíc prodlení platby přirážka 100 Kč.

Tréninky jsou pro vážné zájemce, kterým se na hodině plně věnujeme. Využijte prosím naši galerii, kde máme ukázky cvičení našich členů, nebo internetu, kde najdete další informace o vybraném bojovém umění, např. Youtube. Snadno si uděláte úsudek, jestli Vám tento druh bojového cvičení bude u nás vyhovovat.

Cena za pololetí 2 200 Kč. Zeptej se trenérů na další možnosti. Zvýhodněné celoroční kurzovné platí vždy 10 měsíců od měsíce platby.

nábor přípravka karate DĚTI od 5 ti let
Pondělí a Středa 16:00 - 17:00, 2x týdně

nábor karate - sebeobrana DĚTI od 5 ti let - skupina B (začátečníci a 8. - 6. kyu), japonské bojové umění - kryty, kopy, údery 
Úterý, Čtvrtek v 16:00 - 17:00 hod, 2x týdně,

MLÁDEŽ  - skupina A (5. - 3. kyu)
Úterý, Čtvrtek v 17:00 - 18:00 hod, 2x týdně 

nábor MLÁDEŽ, DOSPĚLÍ - Karate s prvky thaiboxu – v této kombinaci vyučujeme jako jediní v Ostravě.
Úterý, Čtvrtek v 18:00 - 19:00 hod, 2x týdně 

nábor sebeobrana pro všechny MLÁDEŽ, ŽENY, SENIOŘI, DOSPĚLÍ okinawské bojové umění - kryty, kopy, údery, páky, hody, tlakové body
Úterý, Neděle v 19:00 - 20:00 hod, možnost absolvovat jednotlivé lekce, rezervace na hodinu předem

nábor MLÁDEŽ a DOSPĚLÍ - zápas KUMITE, s použitím kolen, loktů(začátečníci, pokročilí) 
Úterý, Čtvrtek v 19:00 - 20:00 hod, 2x týdně /pololetí

nábor MLÁDEŽ a DOSPĚLÍ - kobudo (zbraně) (začátečníci, pokročilí)
Úterý  18 - 19 h

Sobota v 9:00 - 10:00 hod, 70 - 100 Kč/h

KONZULTACE (příprava na závody, zkoušky)
dle domluvy s trenéry, 120 Kč/h 

VOLNÉ KONDIČNÍ HODINY, 70 - 100 Kč/hod 
Sobota 9:00 - 10:00 hod, příchod vždy před celou hodinou

 Upozornění - sprchování se platí samostatně, viz ceník zde

Zkušební hodina po skončení náborového období se platí před prvním cvičením. Zkušební hodinu mimo náborové období můžete absolvovat za těchto podmínek: nečlen, tj. zájemce o zkušební hodinu, je povinen složit nevratný poplatek 200 Kč a podepsat revers. Poplatek za zkušební hodinu mu bude odečten z členského v případě, že bude pokračovat v půlročním kurzu. Průkaz a známka jsou z důvodu bezpečnosti, kdy zájemce nemá u nás pojištění proti případnému úrazu (např. zvrtnutý kotník).

Uvědomte si, že Atara karate klub není zájmový kroužek, ale řádný člen sportovního svazu (Český svaz Wa-te jitsu dó a bojových umění). Dále je to z důvodu opakovaného vyrušování některých neukázněných jedinců během výuky. Tréninky jsou pro vážné zájemce, kterým se na hodině plně věnujeme. Využijte prosím naši galerii, kde máme ukázky cvičení našich členů, nebo internetu, kde najdete další informace o karate a kumite, např. Youtube. Snadno si uděláte úsudek, jestli Vám tréninky u nás budou vyhovovat.