Tipy pro Vás

Proč karate?

Karate je ideální sport pro děti a mládež, protože ČTI DÁLE

Doporučení pro výběr klubu

Na základě naší dlouholeté praxe a zkušeností s výukou v bojových uměních jsme pro Vás připravili pár rad. Doporučení najdete zde.

Karate pro děti od 4 let???

Vhodné období pro rozvoj koordinace a soustavnou tréninkovou činnost ČTI DÁLE

Zkušební řád

Shotokan karate

NÁBOR od září 2017

Svět bojových umění

TLAPÁKOVA 17A, Ostrava – Hrabůvka

Opravdové bojové umění umožňuje poznat vyšší ctnost úcty, soucitu, vděčnosti a čest. Opravdové bojové umění je cesta, která Vás pokorně učí poznat své slabosti a proměnit je v silné stránky Vaší osobnosti.

Český svaz Wa-te jitsu dó, pod kterým působí ATARA KARATE KLUB, je regionálním, a dá se říct i republikovým, vůdcem v opravdových bojových uměních a tuto činnost rozvíjí v Moravskoslezském kraji od roku 1989. Pokračuje ve šlépějích čínských, japonských a okinawských mistrů a předává formy boje, které vznikly před více než 300 lety, jejichž principy jsou stále aktuální. Instruktoři jsou certifikováni a vyškoleni na setkáních a při cvičení s těmito mistry. Mají mezinárodně uznávané certifikáty udělené světovou organizací.

Prohlédněte si naše stránky a pak přijďte pro vzrušující zkušenost, kterou si můžete užívat sami nebo i s celou rodinou. Děkujeme za Vaši návštěvu a pokud začnete u nás studovat bojové umění, podělíme se s Vámi o úžasný zážitek z bojových umění, který potrvá celý Váš život.

Najdete u nás všechny skupiny od začátečníků k pokročilým, mládež i dospělé, ukázky zdarma.

„Trpělivost, hodnoty a morálka“ je naše motto spojené se stoletou tradicí.

Hanshi Jan Vasilenko, 10. dan, Renshi Jana Riplová, 7. dan a Sensei karate Lucie Nápravníková, 4. dan Vás provedou transformací, kdy se budete cítit báječně díky novému sebevědomí a postoji. Tito instruktoři jsou mistři světa a Evropy a aktivní závodníci.

Náš úspěch ve výuce pochází z vlastního příkladu a povzbuzení. 60 vítězných titulů jejich žáků ze světových a evropských soutěží je toho důkazem. Tito instruktoři jako jediní v ČR mají tituly mistrovských stupňů uděleny světovou organizací rozhodnutím prezidentů bojových umění 35 států světa v Itálii.

Hanshi Jan Vasilenko, 10. dan, Renshi Jana Riplová, 7. dan  vyučují sebeobranu Wa-te jitsu původem z Okinawy – kolébky bojových umění, japonské karate Shotokan a zbraně vějíř, meč Tien, rokušaku bo (tyč), nunchaku (cep), sai (trojzubec), tonfa (mlecí madlo) a další.

Vše se na tréninku budete učit je autentické a zdokumentované. Přechází po staletí z instruktora na studenty. Udělejte si radost a udělejte pro své zdraví maximum, studujte bojové umění U NÁS. Ostrov Okinawa je ostrovem stoletých.

Bojové umění pro děti, dorost, dospělé i seniory - stačí si vybrat. Máte-li zájem stát se šampióny, naši instruktoři Vám s tím pomohou správnou formou tréninku a metodiky. Udělají vše pro Váš úspěch – Váš úspěch je i jejich cíl výuky.

Zastavte se a prociťte vzrušení a energii spojenou s trénováním v ATARA KARATE KLUBU.

 

DĚKUJEME MĚSTSKÉMU OBVODU OSTRAVA-JIH ZA PODPORU A POMOC TOMUTO PROJEKTU.