Tipy pro Vás

Proč karate?

Karate je ideální sport pro děti a mládež, protože ČTI DÁLE

Doporučení pro výběr klubu

Na základě naší dlouholeté praxe a zkušeností s výukou v bojových uměních jsme pro Vás připravili pár rad. Doporučení najdete zde.

Karate pro děti od 4 let???

Vhodné období pro rozvoj koordinace a soustavnou tréninkovou činnost ČTI DÁLE

Zkušební řád

Shotokan karate

Sebeobrana Wa-te jitsu pro všechny věkové kategorie

Ve spolupráci s Českým svazem Wa-te jitsu dó a bojových umění Vám doporučujeme kurzy účinné sebeobrany Wa-te jitsu.

Na stránkách www.watejitsu.eu si můžete zkontrolovat právě probíhající náborové kurzy sebeobrany Wa-te jitsu a v záložce Trenéři všechny platné instruktory.     

Pro koho jsou kurzy vhodné:
Nezáleží na věku, pohlaví ani fyzické kondici. Nemusíte mít žádné zkušenosti v oblastech bojových umění, nemusíte mít fyzickou kondici Jacka Norise.

Co se naučíte:
Hlavním přínosem kurzu bude osvojení si pohybů, které jsou pro člověka přirozené, ale přitom velmi účinné při použití v rámci sebeobrany. I malý člověk je schopný se ubránit vysokému a těžkému útočníkovi. Jak na to je náplní kurzu sebeobrany, kde se naučíte základy, na které pak můžete navazovat v kurzu pro pokročilé.

Kdo Vás bude učit:
Instruktoři bojových umění s více než 30letou praxí v oblasti bojových umění a sebeobrany nebo jejich žáci.  Hlavním zaměřením je především civilní sebeobrana, ke které nepotřebujete velkou fyzickou kondici nebo sílu. Naučíme Vás využít vaše tělo k obraně.

Co potřebujete:
Stačí Vám pohodlné oblečení. Ideální je to, ve kterém běžně chodíte.